Autoryzowany dystrybutor Slican

Marka SLICAN to ponad 25 lat doświadczeń w konstruowaniu i produkcji pełnego asortymentu urządzeń dla telekomunikacji biznesowej. W ofercie SLICAN znajdują się centrale od najmniejszych, dedykowanych dla indywidualnego odbiorcy po duże, rozbudowane Systemy serwerów telekomunikacyjnych IP  przygotowanych do sieciowania w jedną integralną całość w strukturze rozproszonej.

Dużą zaletą rozwiązań SLICAN jest ich zdalne zarządzanie umożliwiające serwisowi natychmiastową obsługę / diagnostyka i programowanie / bez konieczności dojazdu do Klienta. Pracę systemów wspomagają liczne, dedykowane aplikacje spełniające wszystkie najbardziej wyrafinowane wymagania klientów biznesowych.

SLICAN jest także Operatorem telefonii internetowej VoIP pod marką FONEO. Najnowsze technologie VoIP dostępne w oferowanych systemach.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem i serwisem Firmy SLICAN.

Nasze wieloletnie doświadczenie w instalowaniu i konfigurowaniu systemów telekomunikacyjnych SLICAN gwarantuje naszym Klientom fachowy montaż i dalszą obsługę serwisową w trakcie eksploatacji.