KX-HTS32 Nowa centrala IP PABX Panasonic z transmisją obrazu

KX-HTS32 Nowa centrala IP PABX Panasonic z transmisją obrazu

KX-HTS32 – Kompaktowa Hybrydowa centrala IP z transmisją głosu i obrazu, przystosowana do komunikacji głosowej, wideo i zdalnej, z możliwością realizacji systemów monitoringu i ochrony.

HTS32 to nowe kompleksowe rozwiązanie Panasonic w postaci Hybrydowej centrali IP-PBX – serwer telekomunikacyjny IP z częścią analogową. HTS32 integruje tradycyjną komunikację głosową z liniami miejskimi POTS i tradycyjnymi wewnętrznymi, z łącznością SIP-IP w lokalnej sieci LAN i zewnętrznej internetowej WAN, oferując jednocześnie nowatorskie funkcje przesyłania obrazu.

Centrala posiada bazową pojemność wyjściową i może być rozszerzana sprzętowo do większej ilości obsługiwanych linii (4CO -do 8CO) oraz 6 kanałów VoIP SIP.
Po stronie wewnętrznych portów standardowych bazowo 8 ext – max. 24. Dodatkowo 12 AB SIP IP systemowych.
Nowe obsługiwane funkcjonalności to obsługa wideotelefonów, wideodomofonów i kamer SIP-IP, także z możliwością pracy bezprzewodowej pod siecią Wi-Fi.


System w zakresie swojej pojemności docelowej nie wymaga dokupowania żadnych licencji na rozszerzenia IP.
Obsługuje także smartfony komórkowe, które logowane są jako abonenci SIP-IP pod siecią WiFi zapewniające mobilną łączności na terytorium biura (firmy) lub poza nią wszędzie tam gdzie będzie dostęp do rozległej sieci bezprzewodowej WiFi.
Implementowana w ten sposób nieograniczona co do zasięgu DECT mobilność za pomocą logowanych do systemu telefonów komórkowych zapewnia pełną funkcjonalność głosową z wideo obrazem oraz funkcjami nadzoru i monitoringu łącznie z obsługą zdalną.


Kompaktowa hybrydowa centrala IP-PBX KX-HTS32 firmy Panasonic została opracowana, aby spełniać kompleksowo potrzeby małych firm oraz biur domowych.
To wielofunkcyjne urządzenie z niespotykanym wyposażeniem w rodzaju wbudowanego routera i punktu dostępu WiFi może zostać użyte nie tylko do komunikacji głosowej, wideo i zdalnej, ale również do budowy ekonomicznych systemów monitoringu i ochrony.


Centrala KX-HTS32 jest kompaktowa i ekonomiczna, ma zaawansowane możliwości oraz bezproblemowo skaluje się do wszelkich przyszłych potrzeb biznesowych. Stanowi idealną platformę komunikacji i do promowania w firmie maksymalnej wydajności i produktywności oraz doskonałej obsługi klienta.


KX-HTS32 jako kompleksowa i doskonała platforma IP współpracuje z dedykowanymi urządzeniami z serii KX-HDV i KX-NTV tworząc kompletny system komunikacji i monitorowania.


Doskonała mobilność

Będąc w podróży, połączenia można bezproblemowo przekierowywać do smartfonu. W razie sytuacji, w której odebranie połączenia nie jest możliwe, przy użyciu poczty elektronicznej można łatwo przesyłać powiadomienia głosowe na komputer lub urządzenie przenośne. Opcje stronicowania umożliwiają jednoczesne przesyłanie ważnych informacji pracownikom znajdującym się w różnych lokalizacjach.


Lepsza komunikacja

Wbudowana funkcja Meet Me Conference umożliwia połączenia konferencyjne wielu użytkowników, niezależnie od tego gdzie się znajdują. Co więcej, centrala KX-HTS32 jest zgodna z pełną gamą ekonomicznych terminali, które pozwalają na prowadzenie rozmów wizualnych i wideokonferencji bez sieci VPN.


Łatwa konfiguracja i konserwacja
Centrala KX-HTS32 jest gotowa do użycia od momentu podłączenia terminala, dzięki trybowi szybkiej konfiguracji plug-and-play — podstawowe ustawienia są już automatycznie zaprogramowane.
Zestawianie kanałów SIP i obsługa sieci Wi-Fi są również wstępnie skonfigurowane, dlatego nie są wymagane klucze aktywacji ani dodatkowy router.
Prosty interfejs sieciowy umożliwia łatwe programowanie i obsługę serwisową centrali.

Cechy charakterystyczne w podsumowaniu:

• Skonstruowana pod kontem wszechstronnego zastosowania w małych firmach i biurach
domowych, szkołach, magazynach, przychodniach lekarskich i.t.p.
• Posiada wbudowany punkt dostępu Wi-Fi
• Obsługuje 6 kanałów wirtualnych SIP z maksymalnym rozszerzeniem do 12 SIP jako SIP trunk
(z DDI)
• Obsługuje dedykowane telefony VoIP SIP także a opcją odbioru i przesyłania obrazu
• Do 8 linii analogowych z rozszerzeniem do 24 wewnętrznych ext
• ID dzwoniącego /CLIP/, przekierowywanie połączeń, powiadomienia głosowe i automatyczna
recepcjonistka
• DISA oraz prostej poczty głosowej (4 kanały)
• Opcje przenoszenia obrazu z kamer i wideo domofonów
• Wbudowany zintegrowany interfejs zasilania awaryjnego
• Obsługa wideo domofonów KX-NTV160 oraz kamer IP KX-NTV150 (wizja i fonia)
• Możliwość monitorowania wideo
• Możliwość prowadzenia wideokonferencji
• Instalacja plug-and-play
• Zdalne programowanie i konserwowanie
• Integracja z telefonami SIP DECT KX-TGP600
• Menu telefonów i instrukcje w języku polskim

  Karta_katalogowa KX-HTS32

  Specyfikacja PL 

   Telefony Dedykowane 

   Karta_Katalogowa HDV230 

, ,