O nas

Nasza historia

Jesteśmy firmą prywatną zarejestrowaną jako spółka jawna.
Działamy od roku 1984.

1984 – 1986

POCZĄTKI

Początkowo zajmowaliśmy się dziedziną elektroniki muzycznej, produkując m.in. elektroniczne automaty perkusyjne, będące naszym oryginalnym opracowaniem na bazie podzespołów mikroprocesorowych, co przyczyniło się do uzyskania statusu JEDNOSTKI INNOWACYJNO – WDROŻENIOWEJ, jednocześnie prowadziliśmy serwis urządzeń muzycznych firm: KORG, ROLAND, CASIO i YAMAHA.

1993

ROZWÓJ

We wrześniu 1993 r. w ramach rozszerzania naszej oferty, odbyliśmy szkolenie zakończone wydaniem certyfikatów upoważniających nas do instalowania systemów telekomunikacyjnych produkowanych przez angielską firmę AMT i sprowadzanych do Polski przez spółkę AMT/ZWUT.
Obecnie zatrudniamy piętnastu doświadczonych specjalistów z dziedziny telekomunikacji. Prowadzimy naprawy wszelkiego sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic (telefony końcowe, telefony systemowe, telefony bezprzewodowe, automaty zgłoszeniowe, telefaksy, centrale telefoniczne).

Od listopada 1993 r. firma nasza funkcjonuje jako oficjalny Dealer i Serwis sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic.

1999

PANASONIC

Wizyta w naszej firmie przedstawiciela Panasonic, Pana Michio Take z Telecom Group,
Network Telecom Division Kyushu Matshushita Electric Co., Ltd.
Zostaliśmy wyróżnieni, iż jako pierwsi prezentowaliśmy na polskich stronach www. sprzęt telekomunikacyjny Panasonic,
grudzień 1999r.

2018

OBECNIE

Od lat niezmiennie, jesteśmy przedstawicielem trzech wiodących na polskim rynku producentów nowoczesnych serwerów telekomunikacyjnych i central;
PLATAN, SLICAN, Panasonic. Nasze wieloletnie doświadczenie w instalacjach i wdrożeniach, oraz jakość obsługi są bardzo doceniane przez Klientów.

Miło witamy wszystkich naszych klientów

Potwierdzona rynkowo jakość i innowacyjność sprzętu krajowych producentów spowodowała, że jesteśmy także Przedstawicielem Handlowym i Serwisem firm PLATAN I SLICAN.

NAPISZ DO NAS